אודות

אי שם בשנת 2009, הקמנו מפעל קטן בגודל של פחות מ20 מ”ר ברחוב סוקולוב בחולון. 

עם מכונת לייזר בגודל 60 ס”מ * 40 ס”מ, חתכנו מוצרי עץ והכנו מוצרים עבור גני ילדים, משרדים ותור ארוך של סטודנטים לעיצוב. 

עם השנים, הבנו את הפוטנציאל הגלום בתחום החיתוך בלייזר, שאפנו גבוה, והחלטנו להתרחב לתחומים חדשים ונוספים. 

חברת laser cut  תעשיות היא עסק משפחתי שעובד עם המון לב ונשמה, ומאידך תוך מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ובקרת איכות גבוהה במטרה לפתח ולספק עבורכם מענה לדרישה הגוברת לחיתוך חומרים שונים בלייזר ובמכונת ה-CNC ולהדפסה על חומרים קשיחים שעברו חיתוך צורני באמצעות מכונות לייזר או כרסמת CNC.שיש ברשותנו. עם השנים, צברנו קבוצה של לקוחות נאמנים שהבינו את השירות הניתן ללא פשרות, את המקצועיות וטיב החומרים – ובסופו של דבר המוצר המוגמר שניתן ללקוחותינו עולה על הציפיות.

מפעלנו אשר נמצא באזור התעשייה של חולון, אזור אשר הולך ומפתח עם השנים ומהווה את ליבה של התעשייה באזור גוש דן, משתרע על פני שטח של למעלה מ – 300 מ”ר ומספק מגוון רחב של שירותי חיתוך, כרסום, חריטה, צריבה והדפסה על מגוון רחב של חומרים ובמגוון של עוביים ביניהם: עץ, פרספקס, PVC מוקצף, לוקובונד,אלומיניום, MDF, קרטון ועוד…

CLIENTS

הלקוחות שלנו

בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא אדריכלים, מעצבי פנים, אמנים, משרדים בתחומים שונים, אולמות אירועים, חברות הפקה, חברות היי – טק, חברות המספקות ציוד רפואי, משרדי פרסום, משרדי דפוס, מפיקי טלוויזיה, יחידות צה”ל, משטרה, משרדים ממשלתיים, אוניברסיטאות ומכללות, מלונות, בתי כנסת, בתי ספר, סטודנטים ועוד…

נשמח לארח גם אתכם בחדר התצוגה שלנו לכוס קפה - להכיר, לשמוע, ללמוד וביחד לייצר את המוצר השלם שלכם!

WHY LASERCUT

למה כדאי לבחור בנו?

מגוון פתרונות

באמצעות מכונות הלייזר, CNC ומדפסת ה-UV שלנו באפשרותנו לתת לכם מגוון רחב של פתרונות ייצור למגוון רחב של צרכים ומוצרים.

שירות רמה גבוהה

כשהקמנו את לייזר קאט תעשיות הדבר המרכזי שעמד לנגד עינינו הוא היכולת להקנות שירות אנושי חם ומקצועי לקהל לקוחותינו המגוון, תוך מקצועיות, אמינות ועמידה בלוחות הזמנים.

מקצועיות

עם ניסיון של מעל ל-13, צוות לייזר קאט תעשיות מסוגל לייצר עבורכם כל מוצר שעלה בדמיונכם. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נדאג להפוך את הדמיון למציאות.

ציוד מתקדם

ברשותנו 3 מכונות לייזר, 2 מכונות CNC ומכונת הדפסת UV להדפסה על קשיחים. אנו מחזיקים בציוד המתקדם ביותר בשוק כיום ושואפים להתקדם עם התפתחות המכונות בשוק זה.

יצירתיות

אנו מעריכים ומעודדים יצירתיות! יצירתיות הנובעת מתוך להט, תשוקה, אומץ ותעוזה. יוצרים המגיעים אלינו עם יוזמה ואומץ ליצור ולקדם רעיון זוכים לקבל מאיתנו שיתוף פעולה מלא.