חיתוך בעץ ולבידים

התוצאות הטובות ביותר בחיתוך עץ וליבידים

עם התמחות של למעלה מ-13 שנים, אנו מבצעים חיתוך וחריטה בעץ ולבידים מסוגים שונים, כגון: צפצפה, MDF, פורניר, ליבנה (בירץ’), פורמייקה, שעם, עץ מלא, בלזה ועוד.

ברשותנו שתי מכונות CNC ושלוש מכונות הלייזר מהמתקדמות והחדישות ביותר בשוק, המעניקות לנו את היכולת לייצר עבורכם את כל מוצר אותו אתם מדמיינים – כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר!

בעזרת הציוד המשוכלל והחדשני שלנו – מכונות הלייזר וה-CNC שלנו – ניתן לחתוך עץ עד לעובי של 16 מ”מ וגודל של לוחות של עד 3 מטר * 2 מטר (תלוי חומר ועובי החומר). כמו-כן, ניתן להדפיס על גבי העצים באמצעות מדפסת ה-UV שלנו – מהמדפסות המשוכללות בשוק כיום, ועד לגודל מקסימלי של 2.4 מטר * 1.2 מטר.

חיתוך בעץ – השימושים

אצלנו המקצועיות היא ללא פשרות- כל תוצר במפעלנו מיוצר תוך הקפדה על איכותו ועובר בקרת איכות קפדנית. מאחר וברשותנו מכונות המאפשרות חיתוך של עצים בעוביים שונים ומסוגים שונים, מגוון השימושים שניתן לעשות בעץ הוא נרחב ביותר, הן ברמה העיצובית והן ברמה התעשייתית. באמצעות המכונות המשוכללות שלנו ניתן לחתוך, לחרוט ולצרוב טקסטורות וצורות שונות, צורות מורכבות, כיתוב, סימנים ועוד. מנעד השימושים לחיתוך עץ הוא רחב מאוד ואתם מוזמנים לעיין בדוגמאות לעבודות שלנו.

בין לקוחותינו ניתן למצוא מעצבי פנים, אדריכלים, אנשי הפקה, דפוס, שילוט, אמנים, סטודיו לעיצוב משרדים, בתי כנסת, בתי ספר, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי מלון,

באילו סוגי עץ ניתן לבצע חיתוך בלייזר או ב-CNC?

אנו עובדים עם מגוון של עצים במגוון עוביים:

עץ צפצפה- עץ איטלקי, רך, אשר חיתוכו ייעשה לרוב במכונת הלייזר. זהו העץ הפופולרי ביותר בו משתמשים בתעשייה כיום והוא נמצא במלאי בחברתנו באופן קבוע. את עץ הצפצפה ניתן למצוא במגוון עוביים, החל מ-3 מ”מ ועד ל-16 מ”מ ועד לגודל מקסימלי של 2.4 מטר * 1.20 מטר.

ליבנה (בירץ’) – עץ חזק, כבד ומסיבי ביותר, אשר מגיע מהרי אורל שברוסיה. הבירץ’ מיועד לעבודות חוץ ומגיע במגוון עוביים- החל מ-4 מ”מ ועד לעובי של 30 מ”מ באמצעות מכונות הלייזר או הCNC שלנו.

MDF – בעל שטח פנים חלק ודחוס. תערובת של נסורת ושל דבק. ה- MDF מגיע במגוון סוגים:

  • MDF חום– לא עמיד למים ואינו חזק, משתמשים בעיקר כאשר צריכים חומר פשוט
  • MDF ירוק– עמיד ללחות במקומות סגורים, אינו מתאים למקומות חיצוניים. מתאים לצביעה.
  • MDF אדום – בעל חומר מעכב בעירה.
  • MDF שחור– עמיד ללחות

אצלנו ניתן לחתוך/ לכרסם את ה-MDF עד לעובי של 60 מ”מ ועד לגול פלטה מקסימלי של 3 מטר * 2 מטר.

עץ גושני- אורן ואלון. ניתן להזמין עצים אלו בהזמנה מיוחדת אצלנו ולחתוך אותם או לחרוט עליהם בהתאם לצורך.

פורמייקות המודבקות על עצים- ניתן להדביק את כל סוגי הפורמייקות על העצים בהם אנו משתמשים. קיים מגוון ענק של סוגי פורמייקות אותן ניתן להדביק על העצים שלנו במגוון דוגמאות ולמגוון שימושים.

מהם היתרונות של חיתוך עץ בלייזר או בCNC?

בניגוד לחיתוך עץ בשיטות המסורתיות על-ידי יד אדם, חיתוך עץ באמצעות תוכנות ממוחשבות (תיב”מ) מביא מספר יתרונות שהופכים את החיתוך בלייזר או בcnc לשיטה הטובה והמתאימה ביותר לחיתוך:

  • חיתוך מדויק ועדין על פי קווי מתאר ממוחשבים ללא מגע אדם
  • ניתן להגדיר למכונות קטעי צריבה, סימון, חיתוך וכרסום לעומקים משתנים בעץ
  • חיתוך נקי ללא שאריות שבבים
  • ניתן לבצע חיתוך של צורות מורכבות בגדלים שונים בקלות ובמהירות ככל העולה על רוחכם

חיתוך לייזר בעץ הפך להיות מדויק, נקי וללא שאריות ומאפשר לחתוך צורות מורכבות בגדלים שונים באופן מהיר וקל.

חיתוך לבידים לפי מידה

הדיוק הרב של המכונות שלנו מאפשר לנו לבצע מדויק, נקי בהתאם למידות ודרישות שלכם, ללא השארת שאריות חיתוך ולהתאים את הצורה בצורה מדויקת לדרישה שלכם.