הדפסה על שלטים

חברת לייזר קאט מתמחה בהדפסת שלטים לעסקים. שילוט חברה, שילוט פנים ועוד מגוון אפשרויות שילוט במגוון סגנונות ייצור והדפסה. מחפשים שלט לעסק? הגעתם למקום הנכון.
שילוט לעסק הוא הפנים של העסק. אופן האינטרקציה הראשון של העסק עם הלקוח הוא באמצעות שילוט. הלקוח הפוטנציאלי שמחפש את החנות או בית הקפה ברחוב ונפגש לראשונה עם השלט, הלקוח שהגיע לבניין המשרדים ומחפשים את שילוט המשרד המתאים ועוד.

מחפשים הדפסה על שלט? הגעתם למקום הנכון

אנחנו בלייזר קאט מספקים מגוון אפשרויות שילוט לעסקים גם מגוון סגנונות הדפסה, חריטה ועוד, אשר מעניקים לשלטים שלכם מראה ייחודי ויוקרתי. מלבד הדפסה פשוטה על שלט ניתן לבחור מבין מגוון סגנונות.
ניתן למצוא את כל סגנונות השילוט שלנו כאן>>
בזכות ציוד מתקדם ואיכותי אנחנו יכולים לייצר לעסק שלך שילוט במגוון גדלים ובאיכות הטובה ביותר בישראל.

איך בוחרים שלט מתאים לעסק?

לפני שניגשים להדפסת שלט, לא משנה לאיזו מטרה הוא יועד, חשוב מאוד להכיר את סוגי חומרי הגלם השונים ואת הטכנולוגיות הקיימות אשר מסייעות בהדפסות השונות. ברגע שתבינו את ההבדלים בין הדפסה להדבקה או הדפסה ישירה על החומר וכדומה, כך תוכלו להתאים את הסגנון לצרכים שלכם ולהבין את ההשכלות העתידיות ברמת האיכות.

שאתם ניגשים להדפיס שלט, חשוב מאוד לשאול את עצמכם מספר שאלות:

  1. היכן אנחנו רוצים שהשלט ימוקם ומי אמור לראות אותו? כך נוכל להבין כמה נרצה להשקיע בנראות שלו, מה הגודל שאנחנו רוצים וכדומה.
  2. כמה זמן הוא אמור להיות תלוי? האם זה שלט זמני או שלט קבוע? זה יכול לעזור לנו לבחור את החומר גלם עליו הוא יודפס. במידה ואנחנו רוצים את השלט לתקופה ארוכה נעדיף חומרים עם עמידות גבוהה וכדומה.
  3. האם השלט ישמש אותנו שוב בעתיד? במידה והשלט הוא זמני, חשוב מאוד לבדוק אם נוכל להעזר בשלט הזה בהמשך הדרך. במידה וכן, חשוב מאוד לחשוב על אפשרויות אחסון לשלט.

לאחר שעניתם על כל השאלות, אתם יכולים לצאת לסקר שוק בין בתי הדפוס השונים.

מה משפיע על מחיר השלט?

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחיר השלט, את רוב הפרטים ציינו למעלה אבל החדשות המעולות הן שניתן להתאים את סוג השלט לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. חומרי הגלם, שיטות הדפוס השונות מאפשרות גמישות ובחירה קלה יותר בהתאם לתקציב שלכם.
בין הפרמטרים המשפיעים על מחיר השלט:

  • סוג ההדפס
  • גודל ההדפס
  • איכות החומר
  • כמות הצבע

ועוד פרמטרים נוספים שעשויים לקבוע את מחירו הסופי של השלט.

בוחרים לייזר קאט

אם אתם מחפשים להדפיס שלט, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו בלייזר קאט עוסקים בהדפסה, חריטה וייצור שלטים לבתי עסק עוד משנת 2009. עם הניסיון הרב שיצרנו עם השנים, הטכנולוגיה המתקדמת שאנחנו תמיד דואגים להביא ויצירתיות אינסופית, אנחנו יכולים להבטיח לכם תוצאה מושלמת, שביעות רצון מובטחת ויחס שלא תקבלו בשום מקום אחר – בהתחייבות.

תוכן עניינים